google

  metale, aluminium, stal, obróbka

  Kursy walut 16.09.2019
  1 USD
  3.9116
  -0.0004
  1 EUR
  4.3262
  -0.0134
  1 CHF
  3.9500
  -0.0108
  1 GBP
  4.8609
  -0.0096
  1 RUB
  0.0610
  0.0001
  Newsletter
  Otrzymuj wiadomości o nowościach w branży
  Podaj imię i nazwisko:
  Twój adres email:
   
  Zobacz na mapie
  Chcę dodać:
  W zasięgu km

  • Katalog firm
  • O firmie

  Mitsubishi Electric Europe B.V.
  Mitsubishi Electric Europe B.V.

  Mitsubishi Electric Europe B.V.


  Mitsubishi Electric to globalne rozwiązania w automatyce przemysłowej i produktach technologicznych obecne na rynkach całego świata od prawie 100 lat. Oferujemy wycinarki laserowe najwyższej jakości oraz profesjonalny serwis na terenie całego kraju.
  Referencje i nagrody
  Publikacje
  Do pobrania
  Video

  W ofercie Mitsubisi Electric znajdziecie Państwo njnowocześniejsze na rynku rozwiązania z zakresu cięcia laserowego zarówno w technologii Cross-Flow jak i Fiber. Wycinrki laserowe Mitubishi Electric charkateryzją się przede wszyskim źródłem pochodzenia komponetów do ich budwy, staranną kontrolą wykonania i najwyższym jakością zastoswanych materiałów, produkowane są tylko i wyłącznie w zakładach w Japonii.

  Jako jedyna frma na świecie produkujemy lasery od podstaw i z własnych komponentów takich jak konstrukcja, ścieżka optycza, napędy, sterowanie, rezonator, głowica i oprograowaie. Tym samym may możliwść kontroli procesów podukcji nakażdym etapie co przekłada się najwyższą jakość wykonania.

  Budowane przez Mitsubisi Electric wycnarki laserowe dostrczane są do klientów na całym świecie, a ich łącznailość przekroczyła ponad 14 000 zainstalowanych maszyn (dotyczy to jedynie laserów do cięcia stali, bo produkujemy również lasery do innych zastoswań, gdzie też jesteśmy jednym z liderów rynku).

  Dane kontaktowe Branże i zasięg O firmie Oferta Produkty i usługi Referencje i nagrody Publikacje Do pobrania Galerie Video
  Reklama sponsorowana: Zamów reklamę
  Aby w pełni wykorzystać funkcjonalność portalu
  wymień swoją przeglądarkę na nowszą wersję.